Grand Özgül Termal Tatil Köyü   Afyonkarahisar  - İhsaniye  - Yaylabağı

Fiyat Hesapla

Grand Özgül Termal Tatil Köyü

Afyon ilinin İhsaniye ilçesinde doğayla iç içe bir termal otel işletmesidir. Bu termal otel işletmesi Afyon İslami otel işletmesi oto gardan 21 km uzaklıkta bulunmakta ve araçla sadece yarım saate yakın bir sürede ulaşılabilen tatil köyü özelliğindeki termal otel olarak dikkat çekmektedir. Aynı şekilde ildeki hava alanına da hemen hemen aynı uzaklıkta yer almasıyla son derece dikkat çeken bir tatil köyü özelliğini taşır. Bu yönüyle de son derece sakin sessiz bir alanda bulunan otel işletmesidir.

 

Doğal şifa kaynağı
Otel işletmesi safra kesesi taşlarından romatizma hastalıklarına, bel ve boyun fıtık ağrılarından kas hastalıklarına dek akla gelen tüm hastalara karşı muhafazakar tatil anlayışında doğal şifa kaynağıdır. Bu anlamıyla da Afyon'un sessiz sakin bir doğal güzelliğinde otel işletmesi olarak konuklarını ağırlamaya devam eder. Bu anlayış doğrultusunda muhafazakar otel olmasının getirdiği tüm yaklaşımlarıyla hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Üst düzey termal otel
Afyon termal otelleriyle ünlü bir şehirdir. Özellikle doğal kaplıca göllerinin bulunması bu ilin son derece öne çıkan doğal şifa kaynağı otellerinin bulunduğu illerden birisi olmasını da beraberinde getirir. İşte bütün bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman helal otel anlayışı çerçevesinde yer verilen hassasiyete dayalı olarak tümüyle kaliteden ödün verilmeksizin üst düzey yaklaşımlara sahip bir otel işletmesi olduğu dikkat çeken en temel özelliğini meydana getirmektedir.
Ayrıca eşsiz kahvaltı ve akşam yemeği manzarasıyla da konuklarını cezbeden bir tatil anlayışına sahip olan otel işletmesi tümüyle helal tatil yapmak isteyenlerin uğrak yerleri arasında gelmesini sağlar. Bu da onun son derece kaliteli bir hizmet anlayışına dayanan teknik yanını oluşturması adına son derece işlevsel bir özelliğini oluşturur. Tümüyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bu unsurlarıyla tesettür otel bakımından son derece önde gelmektedir. 
Otel işletmesi Sağlık Bakanlığı kaplıca işletmeleri sertifikalarına sahip olması bakımından da tamamen resmi anlamda onaylı termal otel işletmeleri arasındaki yerini korumaya devam eder.
Tüm bu unsurları da dikkate alınarak değerlendirilecek olunursa otelin tamamen farklı bir anlayış ve tamamen farklı bir şekilde alkolsüz otel arasında yer aldığını belirtmek mümkün hale gelen noktalarını oluşturan unsurlarıdır.

Konsept

Tesisimiz yarım pansiyon kahvaltı ve akşam yemği açık büfe konseptinde hizmet vermektdir. Bunun yanı sıra vitamin bardan gün boyunca atıştırmalıkların tadına bakabilirsiniz. Odalarda ilk gün odalara konulan su ücretsiz, diğer günler extra ücretlidir. Tesiste alkol satışı yoktur. (Alkolsüz Otel) Kahvaltı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ve içecekler ekstra ücretlidir.
 

Havuz

Grand Özgül Termal Otel'de 3 adet havuz bulunmaktadır.

 

Havuz 1 ( Kapalı Havuz ) - Bayan Misafirlere Özel 
Bu havuzda tesettür mayo ve standart mayo kullanılabilmektedir. (Tesettür Otel)
Kullanım saatleri: 09:00-18:00 ( Mevsimsel olarak otel yönetimi olarak değiştirilmektedir. )
Su Kaydırağı

 

Havuz 2 ( Kapalı Havuz ) - Bay Misafirlere Özel
Kullanım Saatleri: 09:00-18:00 ( Mevsimsel olarak otel yönetimi olarak değiştirilmektedir. )

 

Havuz 3 ( Açık Havuz ) - Ortak Kullanım Havuzu
Kullanım Saatleri: 09:00-18:00 ( Mevsimsel olarak otel yönetimi olarak değiştirilmektedir. )
Bu havuzda tesettür mayo kullanımı zorunludur. Tesettür Otel Özelliğindedir.

Helal Otel Nitelikler

Yiyecek Hizmetleri
Tesisteki tüm yiyecekler her zaman helaldir.

 

Alkolsüzlük Kuralı (Alkolsüz Oteller)
Tesiste alkol servisi ve satışı yapılmamaktadır.

 

Bayanlara Özel Kullanım Alanları
Bayanlara Özel Korunaklı Kapalı Havuz
Bayanlara Özel Korunaklı Sağlık ve Spa Merkezi 
Bayanlara Özel Korunaklı Sauna / Buhar Odası / Türk Hamamı / Masaj / Fitness / Tuz Odası / Spa Küveti
Ortak Kullanım Açık Havuz / Tesettür mayo kullanmak zorunludur. (Tesettür Oteli)

 

Korunaklılık Garantisi 
Dışarıdan %100 görülmeme garantisi verilmektedir.

 

Giriş - Çıkış Saatleri
Giriş Saati - 14:00
Çıkış Saati - 10:00

Genel Tesis Nitelikleri

Tesis Nitelikleri
Bahçe / Teras / Isıtma / Ses yalıtımlı odalar / Asansör

 

İnternet Hizmeti 
Wi-Fi

 

Park Yeri
Tesis İçerisinde

 

Tesis İçerisinde Alışveriş 
Mini Market / Hediyelik Eşya Dükkanı 

 

Resepsiyon Hizmetleri
24 saat açık resepsiyon / Konsiyerj hizmeti / Hızlı C/İ-C/O / Özel C/İ-C/O / Emanet kasası

 

Ücretli Temizlik Hizmetleri
Çamaşırhane / Ütü Hizmeti / Kuru Temizleme

Konaklama

Tesisimizde çiftlerimiz ve geniş ailelerin ihtiyaçları ve konforları düşünülerek tasarflanmış farklı boyutlarda toplamda 552 odası bulunmaktadır. Odaların içerisinde; lcd televizyon, telefon, buzdolabı, elektrikli ocak, kettle, çamaşır makinası, saç kurutma makinası, oturma grubu, boy aynası, hamam kurnası ve yemek masası mevcuttur. Odalarda ve zemin ısıtmasında termal kullanılmaktadır. Odaların içerisindeki minibarlar ilk gün su hariç diğer günlerde ücretlidir.

Çocuk / Bebek

Çocuk kulübü
Çocuk oyun alanı
Oyun salonu
İç mekan oyun merkezi
Çocuk etkinlikleri
Çocuk animasyon programları
Çocuk havuzu
Su kaydırağı
Çocuk oyun odası
Mama sandalyeleri

Spa / Wellness

Özel Kullanım SPA 
Ekstra ücretli olarak kullanım sağlanılabilmektedir.
Spa merkezi / Türk hamamı / Sauna / Buhar banyosu / Spa küveti/jakuzi / Tuz odası / Fitnes / Masaj

Aktivite Bilgileri

Etkinlikler 
Bisiklete Binme / Masa Tenisi

Önemli Hususlar

Bazı dış mekan tesisleri sadece yaz sezonu kullanıma açıktır. Hava koşullarına göre, müsaitlik durumu 7-15 gün (erken veya geç) arası değişebilir.
6 yaş üzeri erkek çocukları, özellikle bayanlara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 5 yaş üzeri kız çocukları, özellikle baylara tahsis edilmiş tesislere giremezler. 6 yaş sınırı kesin olmayıp sadece ön bilgilendirme içindir. Son karar otel yönetimi tarafından verilir.
Otelde konaklayan müşterilerin büyük çoğunluğunun plajda İslami kurallara uygun deniz kıyafetleri giymelerine rağmen, otelde böyle bir sınırlama veya yasak yoktur. Dolayısıyla tüm misafirlerin aynı derecede İslami kurallara uygun giysiler kullanacağı garanti edilemez. Ayrıca çevre otellerde konaklayan diğer turistlerin, karışık kumsal bölümünden geçebileceği hususu dikkate alınmalıdır.
Otelimizde alkol tüketimi ve dışarıdan alkollü içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. 
Bayan misafirlerimizin mahremiyetini korumak için; sadece bayan misafirlerin kullandığı alanlara, cep telefonu, fotoğraf makinası, tablet gibi elektronik cihazların kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu cihazlar belirtilen alanlara girerken misafir hizmetleri personeline emanet edilebilir.
Tüm misafirlerin varışta fotoğraflı kimlik belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.
Evcil hayvana izin verilmez.
Tesis, COVID-19 tedbirleri kapsamında, testi pozitif çıkan misafirler adına izolasyon odaları sunmaktadır, ve bu odalar ek ücrete tabidir.
Yurt içi rezervasyonlarına özel olmak üzere, otele varışta HES kodu talep etmektedir, kod "Hayat Eve Sığar" uygulamasından kolayca edinilebilir.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum