Formback Termal Hotel   Bursa  - Osmangazi  - Hüdavendigar

Fiyat Hesapla

Formback Termal Hotel

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yer alan termal otel Bursa'nın merkezine sadece 2,5 km uzaklıkta yarım saatlik bir mesafede yer almaktadır. Osmangazi ilçesindeki birçok Osmanlı'dan kalan tarihi eserlerle kuşatılmış olan termal otel 2005 yılından bu yana apart termal otel şeklinde hizmet vermeye devam eden otel işletmeleri arasında gelmektedir. Bütün bu yönleriyle düşünüldüğü zaman son derece öne çıkan bir otel işletmesi olarak doğal kaplıca alanıdır.

 

Termal otel & spa merkezi
Muhafazakar oteller arasında gelen bursa İslami otel işletmesi termal otel & spa otel şeklinde işletilmekte ve tamamen geleneksel usulde hizmet veren bir otel işletmesi şeklini almış bulunmaktadır. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman öne çıkan muhafazakar tatil anlayışı doğrultusunda termal otel ve spa merkezi yönüyle dikkat çeken en temel unsurları bulunmaktadır. Bu da onun diğerlerinden tamamen ayrılan yanlarını oluşturması bakımından muhafazakar otel olma özelliğinin aktif göstergesini meydana getirmektedir.

 

Hizmetler
Otel işletmesinde konuklar tamamen konukseverlik bakımından her yönüyle memnun kalmış bir halde muhafazakar tatil anlayışı ile hizmet almaktadırlar. Aldıkları temel hizmetler açısından değerlendirilecek olunursa otel işletmesinin tümüyle farklı özellik ve tipte otel odalarına yönelik hizmetlerinin varlığı söz konusudur.
Apart daireler ise tamamen dört dörtlük hizmet vermektedir. Hava alanına yönelik transfer işlemi ve metro istasyonlarına yakınlık özelliği dolayısıyla tesettür otel olarak her yere ulaşım özelliğini taşımaktadır. Tüm bu ulaşım özelliği bakımından herhangi bir problem yansıtmayan söz konusu otel işletmesinin taşıdığı tüm bu teknik özellikleri de onun ortada duran noktaları bakımından dikkat çeken yanlarıdır. Dikkat çeken bütün bu yanlarıyla otel işletmeciliği denildiği zaman son derece profesyonel ve kaliteli bir yaklaşımla hizmet verilen otel olarak alkolsüz otel işletmesi olduğu en öne çıkan noktalarıdır. Tüm bu noktaları da onun diğerlerinden ayrılmasına dönük temel hizmetleridir.

 

Genel Tesis Nitelikleri

Tesis Nitelikleri
Bahçe / Teras / Ortak salon-TV alanı / Asansör / Belirlenen sigara içme alanı

 

İnternet Hizmeti 
Wi-Fi

 

Park Yeri
Tesis İçerisinde

 

Tesis İçerisinde Alışveriş 
Kuaför - Güzellik Salonu

 

Resepsiyon Hizmetleri
24 saat açık resepsiyon / Konsiyerj hizmeti / Bagaj Odası / Emanet kasası / Günlük Gazete / Tur masası

Konaklama

Otelimiz 40 oda kapasitesine sahiptir.Siz değerli misafirlere apart otel rahatlığı sunan otelimizin odalarında kablosuz internet, oturma grubu, televizyon, klima, mutfak ve banyo yer alır.

 

Konsept

Otelimiz oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Spa / Wellness

Ortak Kullanım SPA
Bu alanda tesettür mayo kullanımı zorunludur.
Termal Havuz / Türk Hamamı / Sauna / Masaj

Önemli Hususlar

Otelimizde alkol tüketimi ve dışarıdan alkollü içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. 
Tüm misafirlerin varışta fotoğraflı kimlik belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.
Evcil hayvana izin verilmez.
Yurt içi rezervasyonlarına özel olmak üzere, otele varışta HES kodu talep etmektedir, kod "Hayat Eve Sığar" uygulamasından kolayca edinilebilir.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum