Deluxe Golden Horn Sultanahmet Hotel   İstanbul  - Fatih  - Sultanahmet

Fiyat Hesapla

Deluxe Golden Horn Sultanahmet Hotel

Sultanahmet Camisi manzarasıyla baş başa kalacağınız bir otel silueti ile konuklarını ağırlamaya devam eden bu eşsiz İstanbul İslami otel 2006 yılında kuruldu. Otel Sabiha Gökçen ve Atatürk hava alanına 45 km uzaklıkta ancak transfer hizmetleri bulunmaktadır. Otel, etrafında Türk-İslam Eserleri Müzesi, Sultanahmet silueti ile dikkat çeker. 
Deluxe Golden Horn Sultanahmet Hotel içerisinde şu oda tipleri ve sayısı yer alır:
Sultan suit, altın varak tavan dokusuna sahip olup karşısında Topkapı Sarayı'nın eşsiz dokusu yer alır. Standart oda, tek kişilik ya da çift kişilik olarak dizayn edilmiştir. Lobi ile bağlantısı bulunmaktadır. Deluxe oda, 1 adet tek kişilik olmak üzere 1 adet çift kişilik ve 1 adet üç kişilik olarak düzenlenmiştir. 24 m⊃2; genişliğindedir.

 

 Oda hizmetleri
Deluxe Golden Horn Sultanahmet Hotel misafirlerine muhafazakar tatil anlayışı çerçevesinde her odada sınırsız internet hizmeti sunmasının yanında merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, saç kurutma, ütüleme hizmetleri, 24 saat house keeping hizmeti, spor salonu ve çok amaçlı salonlarıyla tamamen farklı bir özellik sunmaktadır. Sunmuş olduğu bütün bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman muhafazakar otel anlayışları çerçevesinde dikkat çeken yönleri bulunmaktadır. Bütünüyle bu dikkat çeken yönleri açısından değerlendirilecek olunursa son derece farklı bir anlayışa dayalı hizmetinin ortada durduğunu belirtmek gerekmektedir.

 

Sultan odası
Sultanahmet siluetine dayanan bu otel işletmesinde vip statüde yer alan helal otel odaları bulunmaktadır. Sultan odalarında konuklar daha üst düzey konukseverlikle ağırlanarak tüm gereksinimleri bakımından kaliteli bir konaklama hizmeti elde etmeleri konusunda üst düzey bir anlayış sergilenmeye devam edilmektedir.
Ayrıca sözü edilen helal tatil anlayışı içerisindeki sultan odası dışında standart odaları da yer almaktadır. Tümüyle dikkat çeken bu önde gelen yaklaşımları doğrultusunda da değerlendirildiği zaman otel işletmesinin tamamen farklı ve sıra dışı yaklaşımlara yer veren temel niteliklerinin varlığı ortada duran noktalarını oluşturur.  Tüm bu noktaları çerçevesinde değerlendirilerek tesettür otel imkanlarına dayanarak gerçekleştirilen tüm temel özellikler bakımından profesyonel otel işletmeciliğinin ortaya konulmasına devam edilmekte ve çok üstün nitelikler taşıyan birbirinden kaliteli fırsatlara yer verilmektedir. Bu kaliteli fırsatlara dayanan yaklaşımlar doğrultusunda da bulunularak alkolsüz otel işletmeciliğinin en seçkin otelleri arasında gelmesi söz konusudur. Bu anlayışla halen 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Helal Otel Nitelikler

Yiyecek Hizmetleri
Tesisteki tüm yiyecekler her zaman helaldir.

 

Alkolsüzlük Kuralı (Alkolsüz Otel)
Tesiste alkol servisi ve satışı yapılmamaktadır.

 

Bayanlara Özel Kullanım Alanları
Kadınlara veya ailenize özel havuz, spa veya plaj bulunmamaktadır. Tesettür mayoya izin verilen herhangi bir karışık havuz veya plaj bulunmamaktadır.

 

Giriş - Çıkış Saatleri
Giriş Saati - 14:00
Çıkış Saati - 12:00

Genel Tesis Nitelikleri

Tesis Nitelikleri
Kütüphane / Klima / Isıtma / Ortak salon-TV alanı / Engelli Dostu / Asansör / Sigara içilmeyen odalar / Düğün salonu / Mescit

 

İnternet Hizmeti 
Wi-Fi

 

Park Yeri
Tesis İçerisinde

 

Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat açık resepsiyon / Konsiyerj hizmeti / Hızlı C/İ-C/O / Döviz alım-satım / Vale park hizmeti / Bagaj odası / Emanet kasa / Günlük Gazete / Bilet hizmeti

 

Ücretli Temizlik Hizmetleri
Çamaşırhane / Ütü Hizmeti / Kuru Temizleme

 

Ulaşım Hizmeti 
Havalimanı Transferi ( Ücretli ) / Araç Kiralama ( Ücretli ) / Yakın Yerlere Tur Hizmeti ( Ücretli )

Konaklama

Tesisin toplamda 70 adet odası bulunmaktadır. Odalar standard ve aile odası olmak üzere ayrılmıştır. 

 

Konsept

Tesis oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Tesisin çatısında bulunan restaurant ile essiz deniz manzarasını izleyebilir keyifli yemekler yiyebilirisiniz. 

 

Önemli Hususlar

Otelimizde alkol tüketimi ve dışarıdan alkollü içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. 
Tüm misafirlerin varışta fotoğraflı kimlik belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.
Evcil hayvana izin verilmez.
Yurt içi rezervasyonlarına özel olmak üzere, otele varışta HES kodu talep etmektedir, kod "Hayat Eve Sığar" uygulamasından kolayca edinilebilir.
 

Tüm Yorumlar Yeni Yorum